Магнієвий анод M5*10 D20*200 для бойлерів
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: M5*D20*200
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнієвий анод M5*10 D20*200 для бойлерів (нагрівачів води). Різьба для кріплення стандартна метрична M5 довжиною 10 мм, діаметр магнієвого циліндра D=20 mm довжиною L=200 mm.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр різьблення | М5 |
| Діаметр корпусу | 20 мм |
| Довжина корпусу | 200 мм |
| Довжина різьби | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴

